تصمیم‌ درباره ریاست دانشگاه آزادهفته آینده

 

دبير شوراي عالي انقلاب فرهنگي:

تصمیم‌گیرى درباره ریاست دانشگاه آزاد هفته آینده انجام مى‌شود


هفته آینده جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای تصمیم‌گیری درباره ریاست این دانشگاه برگزار خواهد شد / از مجلس نماینده‌ای را برای عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شود.

شورای عالی انقلاب فرهنگی از قوه قضائیه و ریاست آن آیت‌الله آملی لاریجانی به خاطر ورودشان به مسئله و لغو حکمی که یک نفر در قوه قضائیه داده بود، قدردانی کرد.
محمدرضا مخبر دزفولی؛ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از پایان جلسه شب گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هفته آینده جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای تصمیم‌گیری درباره ریاست این دانشگاه برگزار خواهد شد.
محمدرضا مخبر دزفولی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی از قوه قضائیه و ریاست آن آیت‌الله آملی لاریجانی به خاطر ورودشان به مسئله و لغو حکمی که یک نفر در قوه قضائیه داده بود، قدردانی کرد.
وی افزود: همچنین از آن دسته از نمایندگان عزیزی که در این روزها خیلی تلاش کردند موضوعی که پیش آمده است را به نوعی اصلاح کنند، قدردانی و تشکر شد.
دزفولي در ادامه گفت: هفته آینده جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای تصمیم‌گیری درباره ریاست این دانشگاه برگزار خواهد شد.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین از مجلس خواست نماینده‌ای را برای عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی کند که به جایگاه حقوقی این شورا اعتقاد داشته باشد.
مخبر دزفولی ابراز امیدواری کرد؛ نمایندگان مجلس در این موضوع ورود پیدا کرده و با صمیمیت موضوع را حل و فصل کنند تا کاری که به خوبی پیش می‌رود، دچار مشکل نشود.
براساس اين گزارش همچنین منصور کبگانیان؛ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در‌این باره گفت: با توجه به این موضوع و همچنین مصوبه مجلس درباره لغو اساسنامه که خلاف شرع است، اعضای شورا به این نتیجه رسیدند که مجلس باید رأی خود را پس بگیرد.
وی با بیان اینکه شورا با مصوبه خلاف شرع مجلس مخالف است، اظهارکرد: برای اینکه شأن مجلس حفظ شود؛ انتظار داریم مجلس نسبت به باز پس گیری مصوبه خود اقدام کند.
کبگانیان از خواست اکثریت نمایندگان مجلس درباره ارائه طرح دو فوریتی برای لغو مصوبه خبر داد و افزود: حدود 150 نفر از نمایندگان مجلس طی نامه ای درخواست طرح دوفوریتی برای لغو مصوبه را دارند که امیدواریم هرچه زودتر این کار صورت بگیرد تا همراه بودن مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی تثبیت شود...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ
تورهای لحظه آخری ارزان قیمت اروپا آنتالیا روسیه و استانبول
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.