برنامه ریزی بدون آمار دقیق امکان پذیر نیست

 

رييس سازمان ثبت احوال کشور:

برنامه ریزی بدون آمار دقیق امکان پذیر نیست


سازمان ثبت احوال با ورود به فن آوریهای جدید برای تعیین آمار جمعیتی و آماده سازی زیرساختهای کشوری، زمینه های لازم را برای ایجاد دولت الکترونیک در کشور فراهم می کند.

رييس سازمان ثبت احوال کشور گفت: سازمان ثبت احوال با ورود به فن آوریهای جدید برای تعیین آمار جمعیتی و آماده سازی زیرساختهای کشوری، زمینه های لازم را برای ایجاد دولت الکترونیک در کشور فراهم می کند.
به گزارش ايلنا، دکتر ناظمی اردکانی روز چهارشنبه درهمایش منطقه ای روسای ادارات و نمایندگیهای سازمان ثبت احوال کشور در تبریز گفت: پیشرفتهای علمی و دستیابی به فن آوریهای جدید فرصتی مغتنم برای ارتقای کیفی سازمان ثبت احوال است.
وی با تاکید بر لزوم آموزش فن آوریهای نوین برای ایجاد تحول در این سازمان خاطرنشان کرد: سازمان ثبت احوال با ورود به فن آوریهای جدید برای تعیین آمار جمعیتی و آماده سازی زیرساختهای کشوری، زمینه های لازم را برای ایجاد دولت الکترونیک در کشور فراهم می کند.
وی با بیان اینکه داشتن چشم انداز و سندی راهبردی باعث ارتقای این سازمان می شود، اظهارداشت: کارآمدی، اثربخشی، خلاقیت و نوآوری، تحول گرایی، نظام مندی، ایجاد پایگاه اطلاعات ایرانیان و انتشار به روز آمار تحولات جمعیتی از برنامه های توسعه میان مدت و سیاستهای کلی اصل 44 سازمان ثبت احوال کشور در افق 1404 خواهد بود.
ناظمی اردکانی ادامه داد: ساماندهی ثبت وقایع حیاتی و مهاجرت در کشور، اتقان اسناد سجلی و مدارک هویتی، تولید و انتشار آمار و اطلاعات جمعیتی و استقرار نظام جامع شناسایی ایرانیان ازاهداف کلان این سازمان است.
وی گفت: استقرار سازمان الکترونیک، ارتقای مستمر کیفیت و کمیت نحوه ارائه خدمات، افزایش کارآیی و بهره وری سازمان ، حساس سازی و ارتقای آگاهی های عمومی و اصلاح نظام بودجه ریزی سازمان با رویکرد تعریف و تامین مورد نیاز از دیگر اهداف کلان سازمان ثبت احوال کشور است.
وی یادآور شد: یکی از نقش های ثبت احوال در عرصه های فرهنگی ایجاد گنجینه هویتی شخصیتهای برجسته کشوری و استانی است...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ
تورهای لحظه آخری ارزان قیمت اروپا آنتالیا روسیه و استانبول
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.