مي‌گويندبه دليل حضوردرليگ هيچ شكايتي نداشته باشيم

 


مي‌گويند به دليل حضور در ليگ هيچ شكايتي نداشته باشيم

سرمربي تيم بسكتبال بانوان حجاب شيراز گفت: فدراسيون اعلام كرده تيم‌هايي كه نمي‌توانند هزينه تيم را تأمين كنند، در ليگ شركت نكنند و اگر شركت كردند ديگر حق اعتراض ندارند.

سوسن رستمي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، با اشاره به مسئله مالي كه يكي از مشكلات هميشگي تيم‌هاي خصوصي در ورزش بانوان است، گفت: از آنجا كه يك تيم خصوصي هستيم و هيچ اسپانسري از ما حمايت نمي‌كند، با هزينه شخصي سالن اجاره كردم. تعدادي از تمرينات در سالن حجاب شيراز و تعدادي ديگر در خانه بسكتبال برگزار مي‌شود.

وي با بيان اين كه تمرينات تيم از هفته آينده در خانه بسكتبال آغاز مي‌شود، ادامه داد: خانه بسكتبال ممكن است هر لحظه عذر ما را بخواهد يا سالن را در اختيار آقايان قرار دهد. حتي ممكن است به دليل برگزاري مسابقه نتوانيم به تمرينات خود در اين سالن ادامه دهيم و در نهايت سالن را اجاره دهد.

رئيس سابق هيئت بسكتبال استان فارس با اشاره به اينكه هيچ اسپانسري حمايت اين تيم را بر عهده نمي‌گيرد، گفت: با مديرعامل چند شركت براي اين منظور صحبت كردم، حتي در سالن انتظار هم نشستم اما آنها حتي قبول نكردند كه مرا ببينند. تمام تكيه ما به اداره كل تربيت بدني است. زيرا از طريق استانداري كمك‌هايي به ما مي‌شود كه البته هزينه‌ها آن هم به صورت خيلي كم تأمين مي‌شود.

رستمي در ادامه اظهار داشت: هيأت استان نيز نه تنها كمكي به ما نكرده، بلكه پول‌هايي كه از استانداري و اداره كل تربيت بدني به حساب ما ريخته شده را در اختيار ما قرار نداده است.

اين سرمربي با بيان اينكه هزينه ورودي ليگ براي تيم‌هاي بدون اسپانسر سنگين است، توضيح داد: اگر اين پول را قبل از مسابقات به حساب فدراسيون واريز نكنيم، برگه قرارداد در اختيار ما قرار نمي‌گيرد و در نتيجه تيم از حضور در ليگ حذف مي‌شود.

وي ادامه داد: اكثر تيم‌ها مشكل نبود اسپانسر را دارند و هيچ تخفيفي براي اين تيم‌ها در نظر گرفته نشده است. به علت هزينه برگزاري مسابقات، پول داوران، نقل مكان تيم‌ها و هزينه سالن امكان دادن هيچ تخفيفي در هزينه ورودي ليگ برتر نيست. فدراسيون به صراحت اعلام كرده است تيم‌هايي كه اسپانسر ندارند و نمي‌توانند هزينه تيم را تأمين كنند، در ليگ شركت نكنند و اگر شركت كردند ديگر حق ندارند كه بگويند پول را از جيبمان داديم و يا قرض گرفته‌ايم. اين در حالي است كه آن‌ها نمي‌دانند اگر امثال ما نباشند ورزش بانوان منحل خواهد شد.

رستمي گفت: هيأت استان فارس هميشه وعده مي‌دهد و هيچ وقت به اين وعده‌ها عمل نمي‌كند. با اينكه استان فارس استاني ثروتمند و بزرگ است اما بدترين وضعيت را دارد. هيات‌ استان‌هاي ديگر همچون قزوين، بوشهر و گرگان حتي اگر اسپانسر نباشند، حمايت مالي از تيم‌هايشان دارند، مبالغي را در اختيار بازيكنان قرار مي‌دهند و هزينه‌هايشان را در ليگ متقبل مي‌شوند اما در شهر ما هيچ ارگاني دختران را نمي‌پذيرد.رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ
تورهای لحظه آخری ارزان قیمت اروپا آنتالیا روسیه و استانبول
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.